nASIL çALIŞIYORUZ?

Bu sayfada, web tasarım akışımızı açıklıyor, en çok sorulan soruları ele alıyor ve ana tasarım sürecini detaylandırıyoruz. Bu sayfadaki bilgiler proje zaman çizelgelerinin sonsuza kadar uzamaması için yapmamız gerekenlerdir ve her adımda size detaylı bilgi verilecektir.

1. TANIŞMA

Yaptığımız ilk şey, sizi yakından tanımak. Bunun için sorularınızı yanıtlayacak, onay alacak, tüm kararlarınızı yazılı hale getirecek, sizin ve Remgo ekibimizin aynı sayfada olduğundan emin olacak profesyonel bir danışmanımız sizinle iletişime geçecek. Proje yöneticisi ana iletişim noktanızdır, ancak tek kişi değildir. Arkasında Remgo'nun profesyonel ekibi bulunmaktadır.

2. BEYİN FIRTINASI

Kimse işinizi sizden daha iyi bilemez. Bu yüzden sizden öğrenmemiz gereken bilgiler bir hayli fazla olacak. Şirketiniz, sektörünüz, rakiplerinizin analizi ve hepsinden önemlisi hedef kitleniz hakkında sorular soracağız. Kısacası önce hakkınızda bol bol bilgi alacağız. Bu nedenle, bunun için biraz zaman ayırmanızı ve mümkün olduğunca çok ayrıntı vermenizi rica ederiz. Bu aşamada elde ettiğimiz bilgiler, daha sonraki iş akışını tanımladığı için tam ve kesin olmalıdır.

3. TASLAK

Web sitenizin ilk taslağı oluşturulacak. Bu taslak kesinlikle nihai tasarımınız değildir. Taslak çalışmamız işlevsel olarak,nasıl ileteceğimizi gösteren çok önemli bir aşamadır. Sizden aldığımız bilgileri ilgi çekici ve akıllı metinlere dönüştürdüğümüzü bu taslakta göreceksiniz.

4. ONAY

Tasarım çalışmamızı onaylar onaylamaz, tüm görsel varlıklarla web sitesinin geri kalanını oluşturmaya başlıyoruz. Gerekiyors illüstrasyonlar, animasyonlar ve diğer grafiklerle sayfayı renklendiriyoruz. Web sitesinin hem masaütü hem de mobil cihazlarda eşit derecede iyi çalışmasını sağlıyoruz. Artık web sitesi tasarımı, beraberinde gelen tüm özelliklerle birlikte tamamen hazır.

5. TEST

Web sitenizin tüm gereksinimlerinizi karşıladığından emin olmak için web sitesini kapsamlı bir şekilde test ediyoruz. Bu süre içinde herhangi bir uygunsuzluk bulursanız ekstra ücret ödemeden hemen düzeltiriz.

6. SÖZLEŞME

Tasarım tamamlandıktan sonra aramızda hazırlanacak sözleşmenin onaylanması gerekiyor. Bu aşama boyunca sizi bilgilendirecek, gerekli durumda karşılıklı görüşeceğiz. Sözleşmenin onayından sonra web siteniz yayına başlar ve dosyaların bir örneği size iletilir.

7. ÖDEMELER

Projelerimiz için %50 ön ödeme talep ediyoruz. Çoğu zaman, bir projenin başlangıcında işin toplam kapsamını denetlemek zordur. Bu yüzden, sabit bir fiyatla taslağı hazırlıyor ve onayınıza sunuyoruz. Onayınızı aldıktan sonra ödemenin kalanını talep ediyoruz.

g