1. PROJEM NE ZAMAN YAYINA GEÇER?

Yaptığımız çalışmayı onaylamanız halinde siteniz birkaç saat içinde aktif hale gelecek ve herkes tarafından izlenecek.

2. ALAN ADI VE HOSTİNG HAKKINDA

Domain (alan adı) web sitenizin internet üzerindeki adı ve adresidir. Bu adres olmadan internet üzerinden web sitenize ulaşılamaz. Alan adı almak için bir domain register’ı tercih edebilir (örnek: register.com, networksolutions.com vs..) ya da hosting sağlayıcınızdan bir domain kaydetmesini isteyebilirsiniz. Hosting websitenizin barındırılması, yayınlanması ve korunmasını sağlama işine verilen global bir isimdir. Bir websitesine sahip olabilmeniz için alan adı ve hosting hesabı mutlaka gerekir.

Artık pekçok firma alan adı ve hosting hesabını aynı anda vermektedir. Bu işlemi dilerseniz kendiniz yapabilir ve aldığınız bilgileri bize iletebilirsiniz. Ya da web tasarım hesabınızdan ayrı olarak bu işlemleri sizin adınıza yapabiliriz.

Kullandığımız sistem Php, Mysql, ağırlıklı olduğundan güvenlik açısından en uyumlu Linux tabanlı hosting paketleriyle çalışıyoruz.

3. SÖZLEŞME YAPACAK MIYIZ?

Evet. Her iki tarafın da ilerde doğabilecek anlaşmazlıklarda kendilerini koruyabilmeleri için sözleçme yapmamız gerekiyor. Sözleşmenin yapılmasına müteakip, vakit kaybetmeksizin sayfaların yapım açamasına geçilir. Sizden gelen logo, tanıtım bilgileri, fotoğraf, içerik gibi dökümanlar eksiksiz olarak elimize geçtikten sonra size belirttiğimiz süre içinde siteniz tamamlanır.

4. TASARIM FİYATLARINIZ NEDİR?

Size örneklerini sunduğumuz html alt yapılı bir websitesini sizin bilgilerinizi aldıktan hemen sonra taslak halinde hazırlayıp size göstereceğiz, devamında neler yapılacağını kararlaştıracağız. Proje onayınızdan geçtikten sonra yaklaşık bir hafta içinde websiteniz son aşamaya gelir. Sitenizin yayınından sonra ayrıca aramalarda öne çıkabilmek için gerekli Google optizmizasyonu yapılır. Email hesaplarınızın ayarlanması ve diğer düzenlemeler de hesaplandığında sayfaların tamamlanması iki haftayı bulabilir. Sitenizi wordpress sistemiyle kurmayı amaçlıyosanız bunun fiyatı değişiktir.

5. FİYATTA ANLAŞTIK, SONRASI?

Fiyat teklifimizi uygun bulmanız durumunda sözleşme yapmak, tasarım çalışmasına başlayabilmek için sizinle irtibata geçeceğiz. Web sitesi tasarımı çalışması için gerekli logo, slogan, yazı, referanslara ilişkin bilgilerle şirket bilgilerinizi sizden temin ettikten sonra tasarım çalışmasına başlıyoruz. Sitenizi wordpress sistemiyle kurmayı amaçlıyosanız bunun fiyatı değişiktir. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçin.

6. ÖRNEK ÇALIŞMAYI BEĞENMEZSEM…

Bize göndereceğiniz şirket bilgileri, fotoğraf ve logodan sonra size bir örnek çalışma sunacağız. Bu geçici sayfayı kendi alan adımız altında size için açılan geçici bir alanda (Ör: http://www.remgo.com/siteniz/) yayınlamaktayız. Bu sayede nerede olursanız olun web sitenizin tasarımına ilişkin çalışmaları her an takip edebilir ve görüşlerinizi iletebilirsiniz. Sunduğumuz çalışmayı dikkatli bir şekilde inceleyin. Değişiklik gerekiyorsa bize bildirin. Gerekli değişiklikler yapıldıktan sonra son karar için yeni sayfalar size gösterilecek. Eğer hala değişiklik isterseniz bir hakkınız son değişiklik hakkınızı da bu aşamada kullanabilirsiniz.

7. KARARIMI VERDİM…

E-posta ve/veya telefon görüşmesi ile sizden aldığımız web sitesi tasarımı çalışmasına ait bilgiler doğrultusunda size bir fiyat teklifi hazırlayıp ileteceğiz. Gerekirse veya sizin talebiniz doğrultusunda sizinle daha sonra detaylı ikinci görüşme yapılabilir.