Size özel dijital uygulamaları hayata geçiriyoruz. Dünyanın en gelişmiş altyapısıyla şirketinize özel fikirleri tasarlıyoruz. Yaratıcı projeler DİJİTAL DÜNYADAKİ SESİNİZ OLALIM

ONLINE TASARIMDA 19 YIL

Sadece tasarlamıyoruz, projelerimize tecrübemizi de ekliyoruz. 2001 yılından bu yana internet dünyasının her adımında biz de vardık. Günümüz teknolojisinin bütün imkanlarını geçmiş tecrübelerimiz ışığında değerlendiriyoruz.

TASARIM

Mobil-Tablet uyumlu web çalışmaları

SİTE BAKIM

İmajınızı olumsuz yönde etkileyecek sorunları gideriyoruz.

SEO

Arama motorlarında öncelik sizin olsun!

SOSYAL MEDYA

Sosyal medyanın imkanlarından siz de faydalanın.

GRAFİK

Dergi, kitap ve çeşitli yayınlar için tasarımlar

DANIŞMANLIK

Medya teknolojileri alanında uzman kadro, doğru stratejiler.

MARKETING

Ürünlerinizin internet üzerinden tanıtımı.

DİJİTAL MARKA

Dijital platformlarda markalaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Sorunsuz teknik altyapı

Söz verdiğimiz zamanda projenizi teslim ediyoruz. Görüş ve zevkinize uygun sonuçları hayata geçiriyoruz. İşimizi bitirdikten sonra kayıplara karışmıyor, sitenizi dilediğiniz süre boyunca yönetiyor, yenilikleri zamanında uyguluyoruz.

Sizin başarınız bizim hedefimiz

Dijital dünyada sesinizi duyurmak istiyorsanız size sunduğumuz imkanlardan yararlanabilirsiniz. Müşteri odaklı çalışma prensibini benimsiyor, profesyonel çalışmalarımızı sorunsuz teslim ediyoruz. Beklentilerinizi karşılamak için yanınızdayız.

Image
01.

ARAYIN

Projelerinizle ilgili sorularınız için bizimle iletişime geçin.

02.

TANIŞALIM

Size uygun çözümleri konuşup yol haritamızı birlikte belirliyoruz.

03.

ONAY

Tam onayınızı almadan hiçbir çalışmayı sonlandırmıyoruz.

04.

YAYIN

Hayalinizi kurduğunuz çalışmayı tamamladıktan sonra yayınlıyoruz.

SORU CEVAP

Projenizi baştan sona sorunsuz bitirmeyi öneriyoruz.
Çalışmalarımızla ilgili bilgi almak için bize her zaman yazabilirsiniz.

1 NE ZAMAN YAYINA GEÇER?

Yaptığımız çalışmayı onaylamanız halinde siteniz birkaç saat içinde aktif hale gelecek ve herkes tarafından izlenecek.

2 ALAN ADI VE HOSTİNG HAKKINDA

Domain (alan adı) web sitenizin internet üzerindeki adı ve adresidir. Bu adres olmadan internet üzerinden web sitenize ulaşılamaz. Alan adı almak için bir domain register’ı tercih edebilir (örnek: register.com, networksolutions.com vs..) ya da hosting sağlayıcınızdan bir domain kaydetmesini isteyebilirsiniz. Hosting websitenizin barındırılması, yayınlanması ve korunmasını sağlama işine verilen global bir isimdir. Bir websitesine sahip olabilmeniz için alan adı ve hosting hesabı mutlaka gerekir.

Artık pekçok firma alan adı ve hosting hesabını aynı anda vermektedir. Bu işlemi dilerseniz kendiniz yapabilir ve aldığınız bilgileri bize iletebilirsiniz. Ya da web tasarım hesabınızdan ayrı olarak bu işlemleri sizin adınıza yapabiliriz.

Kullandığımız sistem Php, Mysql, ağırlıklı olduğundan güvenlik açısından en uyumlu Linux tabanlı hosting paketleriyle çalışıyoruz.

3 SÖZLEŞME YAPACAK MIYIZ?

Evet. Her iki tarafın da ilerde doğabilecek anlaşmazlıklarda kendilerini koruyabilmeleri için sözleçme yapmamız gerekiyor. Sözleşmenin yapılmasına müteakip, vakit kaybetmeksizin sayfaların yapım açamasına geçilir. Sizden gelen logo, tanıtım bilgileri, fotoğraf, içerik gibi dökümanlar eksiksiz olarak elimize geçtikten sonra size belirttiğimiz süre içinde siteniz tamamlanır.

4 TASARIM FİYATLARINIZ NEDİR?

Size örneklerini sunduğumuz html alt yapılı bir websitesini sizin bilgilerinizi aldıktan hemen sonra taslak halinde hazırlayıp size göstereceğiz, devamında neler yapılacağını kararlaştıracağız. Proje onayınızdan geçtikten sonra yaklaşık bir hafta içinde websiteniz son aşamaya gelir. Sitenizin yayınından sonra ayrıca aramalarda öne çıkabilmek için gerekli Google optizmizasyonu yapılır. Email hesaplarınızın ayarlanması ve diğer düzenlemeler de hesaplandığında sayfaların tamamlanması iki haftayı bulabilir.

Sitenizi wordpress sistemiyle kurmayı amaçlıyosanız bunun fiyatı değişiktir. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçin.

5 FİYATTA ANLAŞTIK, SONRASI?

Fiyat teklifimizi uygun bulmanız durumunda sözleşme yapmak, tasarım çalışmasına başlayabilmek için sizinle irtibata geçeceğiz. Web sitesi tasarımı çalışması için gerekli logo, slogan, yazı, referanslara ilişkin bilgilerle şirket bilgilerinizi sizden temin ettikten sonra tasarım çalışmasına başlıyoruz.

Sitenizi wordpress sistemiyle kurmayı amaçlıyosanız bunun fiyatı değişiktir. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçin.

6 ÖRNEK ÇALIŞMAYI BEĞENMEZSEM…

Bize göndereceğiniz şirket bilgileri, fotoğraf ve logodan sonra size bir örnek çalışma sunacağız. Bu geçici sayfayı kendi alan adımız altında size için açılan geçici bir alanda (Ör: http://www.remgo.com/siteniz/) yayınlamaktayız. Bu sayede nerede olursanız olun web sitenizin tasarımına ilişkin çalışmaları her an takip edebilir ve görüşlerinizi iletebilirsiniz. Sunduğumuz çalışmayı dikkatli bir şekilde inceleyin. Değişiklik gerekiyorsa bize bildirin. Gerekli değişiklikler yapıldıktan sonra son karar için yeni sayfalar size gösterilecek. Eğer hala değişiklik isterseniz bir hakkınız son değişiklik hakkınızı da bu aşamada kullanabilirsiniz.

7 KARARIMI VERDİM…

E-posta ve/veya telefon görüşmesi ile sizden aldığımız web sitesi tasarımı çalışmasına ait bilgiler doğrultusunda size bir fiyat teklifi hazırlayıp ileteceğiz. Gerekirse veya sizin talebiniz doğrultusunda sizinle daha sonra detaylı ikinci görüşme yapılabilir.