İsviçre’nin saat devleri ‘Swiss Time In İstanbul’da buluştu. Dünyaca ünlü 23 İsviçreli saatmarkası, 23 Aralık 2012 tarihine kadar ‘Swiss Time In İstanbul’ Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek olan ‘Swiss Time In İstanbul’ sergisinde biraraya geliyor. Sergiyi ziyaret edenler Remzi Gökdağ’ın İsviçre Fotoğrafları dijital gösterimini de izleyebilirler. İsviçre’nin çeşitli bölgelerinden çekilen 150 fotoğrafın gösterimi Lütfi Kırdar Sergi Sarayı’nın Rumeli Salonu’nda 23 Aralık’a kadar devam edecek.

 

Swiss Time in Istanbul sergisindeki İsviçre fotograflarımın gösterimi dün gece Isvicre’nin Istanbul Başkonsolosu Monika Schmutz Kırgöz tarafindan açıldı.

İsviçre ve Türkiye özellikle ticari alanda ilişkilerini gitgide sağlamlaştırırken Türk tüketicilerinin İsviçre saatlerine gösterdiği ilgi bu ilişkilerin önemli bir parçası haline geldi.Özellikle son yıllarda göstermiş olduğu hızlı büyüme ile Türkiye, İsviçre saatlerinin en önemli pazarlarından biri oldu.

 

İsviçre Fotoğrafları slideshow gosterimi için ayrılan bölüm

İsviçre Başkonsolosluğu ve Şişli Belediyesi himayesinde, İsviçre Saat Endüstrisi Federasyonu’nun destekleriyle gerçekleşen etkinlikte, İsviçre saatçiliğinde öne çıkan tüm markalar, yeni ürünleriniTürk saat severlerin beğenisine sunacak. Sergide ‘Think Time’ isimli özel bir gösterim de teknolojinin geldiği son noktada saat yapımı ziyaretçilerle buluşacak. Türkiye’de ilk kez düzenlenecek olan özel konseptli sergide, Breitling, Bulova, Corum, Dewitt, Edox, Ellicott 1738, Eterna, Franck Muller, Hermes, Maurice Lacroix, Movado, Oris, Perrelet, Raymond Weil, Rolex, Roman Jerome, TAGHeuer, Techno Marine, Ulysse Nardin, Ventura, Victorinox, Zenith gibi markaların birbirinden farklı modelleri sergileniyor.

 

Remzi Gökdağ’ın objektifinden İsviçre Fotoğrafları

Swiss Time in Istanbul saat sergisi 23 Aralik’a kadar İstanbul Lutfi Kirdar Rumeli Salonunda

İstanbul’da İsviçre zamanı

İstanbul Haber Servisi – İsviçre’nin 23 saat devi, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda “Swiss Time in İstanbul” sergisinde saatseverlerle buluştu. Serginin açılışı önceki gece İsviçre’nin İstanbul Başkonsolosu Monika Schmutz Kırgöz ve Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül tarafından yapıldı. Yarın sona erecek sergide, gazetemizde İsviçre ile ilgili yazıları yayımlanan gazeteci Remzi Gökdağ’ın İsviçre Fotoğrafları dijital gösterimi de izlenebilecek. Gösterimde İsviçre’nin çeşitli bölgelerinden Gökdağ’ın objektifine takılan 150 fotoğraf (üstte) yer alıyor.

 

http://cumhuriyet.com.tr/

Swiss Time in Istanbul

Swiss watsh brands come together in the exhibition Swiss Time in Istanbul, featuring famous watches displayed in an original concept.

Lutfi Kirdar Exhibition Hall 21-23 Dec. 2012

Ayrıntılı bilgi: swisstimeinistanbul.com

 

Düşüncelerinizi yazmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir